Info

Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä.

Ravintola
+358 207 436 436 | laajis@laajis.fi

Outdoor Hostel / Caravan
+358 207 436 436 | hostel@laajis.fi | caravan@laajis.fi
 
Seikkailupuisto
+358 207 436 439 | seikkailupuisto@laajis.fi
 
Vuokraamo /  Bikepark
+358 207 436 437 | vuokraamo@laajis.fi

Välinehuolto
+358 207 436 439 |  ski@laajis.fi

Hiihtokoulu
+358 207 436 437 / hiihtokoulu@laajis.fi

 

Toimisto ja henkilöt

Toimisto
+358 400 114 157 / info@laajis.fi

Lasse Niivuori – toimitusjohtaja
+358 45 350 6888 / lasse@laajis.fi

Pasi Kuhmonen – rinnepäällikkö
+358 400 114 151 / pasi@laajis.fi
 
Hanna Hakanen – ravintolapäällikkö
+358 207 436 436 / hanna@laajis.fi
 
Jani Sallinen – yritysmyynti
+358 44 727 6919 / jani@laajis.fi
 
Joonas Laukkanen – Kipinä Studio
+358 400 614 439 / joonas@laajis.fi
 
Reetta Vähä-Ruka – Kipinä Studio
+358 40 587 9464 / reetta@kipinastudio.fi
Yhteystiedot

Töihin Laajikseen?

Palkkaamme työntekijöitä ympäri vuoden niin kesä- kuin talvikausille erilaisiin tehtäviin määräaikaisiin työsuhteisiin. Lisäksi osa vastuutehtävistämme on ympärivuotisia. Etsimme työntekijöitä säännöllisesti hiihtokeskukseen, seikkailupuistoon, vuokraamoon, bikeparkiin, pyörähuoltoon, suksihuoltoon, ravintolaan, hostelliin, ja muihin palveluihimme.