Ravintola / vastaanotto & Seikkailupuisto

Ravintola
+358 207 436 436 / laajis@laajis.fi

Keittiö
+358 44 7022951 (vain takeaway-tilaukset keittiön aukioloaikoina!)

Outdoor Hostel / Caravan
+358 207 436 436 / hostel@laajis.fi | caravan@laajis.fi

Seikkailupuisto
+358 207 436 437 / seikkailupuisto@laajis.fi

Bikepark, vuokraamo & huolto

Vuokraamo / Bikepark
+358 207 436 439 / vuokraamo@laajis.fi

Välinehuolto
+358 207 436 439 / ski@laajis.fi

Toimisto ja henkilöt

Toimisto
+358 400 114 157 / info@laajis.fi

Lasse Niivuori – toimitusjohtaja, myynti ja yhteistyöt
+358 45 350 6888 / lasse@laajis.fi

Pasi Kuhmonen – rinnepäällikkö
+358 400 114 151 / pasi@laajis.fi

Hanna Hakanen – ravintolapäällikkö
+358 207 436 436 / hanna@laajis.fi

Jani Sallinen – yritysmyynti
+358 44 727 6919 / jani@laajis.fi

Joonas Laukkanen – Kipinä Studio
+358 400 614 439 / joonas@laajis.fi

Reetta Vähä-Ruka – Kipinä Studio
+358 40 587 9464 / reetta@kipinastudio.fi / www.kipinastudio.fi

Tarjouspyyntö

Jätä meille tarjouspyyntö, niin vastaamme sinulle pian.

Voit myös lähettää meille sähköpostia:
info@laajis.fi

Koulut ja yhteisöt

Koulujen ja yhteisöjen kyselyt rinteeseen, Seikkailupuistoon tai muihin Laajiksen palveluihin suoraan vuokraamosta:
vuokraamo@laajis.fi
puh. 0207 436 437