Yhteystiedot

Laajis Oy

Laajavuorentie 15, 40740
Jyväskylä, Finland
+358 207 436 436
info@laajis.fi

Ravintola ja Majoitusvaraukset (Gasthaus / Hostel / Caravan)
+358 207 436 436 / gasthaus@laajis.fi

Myynti
+358 207 436 436 / myynti@laajis.fi

Seikkailupuisto
+358 207 436 437 / seikkailupuisto@laajis.fi

Lipunmyynti
+358 207 436 437 / lipunmyynti@laajis.fi

Vuokraamo
+358 207 436 437 / vuokraamo@laajis.fi

Hiihtokoulu
+358 207 436 438 / hiihtokoulu@laajis.fi

Suksihuolto
+358 207 436 439 / ski@laajis.fi
HUOM! Myös vuokraamon numero palvelee suksihuollon asioissa

Lasse Niivuori - toimitusjohtaja, myynti ja yhteistyöt
+358 45 350 6888 / lasse@laajis.fi

Pasi Kuhmonen - rinnepäällikkö
+358 400 114 151 / pasi@laajis.fi

Jani Sallinen - Yritysmyynti
+358 447 276 919 / jani@laajis.fi

Joonas Laukkanen - Ravintolapäällikkö, Kipinä Studio
+358 400 614 439 / joonas@laajis.fi

Reetta Vähä-Ruka - Kipinä Studio
+358 40 587 9464 / reetta@kipinastudio.fi / www.kipinastudio.fi

Tarjouspyyntö

Jätä meille tarjouspyyntö, niin vastaamme sinulle pian.

Voit myös lähettää meille sähköpostia:
info@laajis.fi

Koulut ja yhteisöt

Koulujen ja yhteisöjen kyselyt rinteeseen, Seikkailupuistoon tai muihin Laajiksen palveluihin suoraan vuokraamosta:
vuokraamo@laajis.fi
puh. 0207 436 437

Takaisin etusivulle